Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 folder pa emer permalink

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: folder pa emer permalink   Tue Jul 29, 2008 8:45 am

folder pa emer permalink

--------------------------------------------------------------------------------

Separi shkoni me maus te djatht " ReName "

Dhe pastaj e shtypni " ALT " edhe 255 . Edhe pastaj " Enter "

Walla punon 100%
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
folder pa emer permalink
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Ebook-s and Turiale-
Kėrce tek: