Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Programet ne gjuhen shqipe ketu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Programet ne gjuhen shqipe ketu   Tue Jul 29, 2008 8:57 am

Programet ne gjuhen shqipe ketu

--------------------------------------------------------------------------------

Mozilla Firefox 1.0.6 web shfletuesi shum i perhapur
shkarko: http://download.mozilla.org/?lang=sq...x-1.0.6&os=winAntamedia Internet Caffe 5.1 nje menaxhues i internet cafeve
shkarkimi: http://www.download.com/Internet-Caf...l?tag=pdp_prodKa disa koh qe programi Winamp ka dal edhe ne verzionin shqip. Per me e instalu ne shqip se pari duhet me e download Winamp'in dhe pastaj edhe nje plugIn (verzionin shqip).

Winamp: http://download.nullsoft.com/winamp/...usic-7plus.exe
PlugIn per gjuhen shqipe: http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=145726
PO vendos disa program ne gjuhen Shqipe:

Versioni mė i ri i WinRar-it edhe nė gjuhen shqipe
http://www.rarlab.com/download.htm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Programet ne gjuhen shqipe ketu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Ebook-s and Turiale-
Kėrce tek: