Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 »»» Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne Internet Explorer «««

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: »»» Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne Internet Explorer «««   Thu Jul 31, 2008 12:39 pm

»»» Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne Internet Explorer «««

--------------------------------------------------------------------------------

[b][-Shkoni :

Start > Run > shkrune gpedit.msc

Shkoni :

Configuration > Windows Settings > Internet Explorer Maintenance > Broswer User Interface

Clickoni dy her ne Broswer Toolbar Customizations

Selektoni ne Customize Toolbar Background Bitmap

Pastaj ne Browser e kerkoni foton te cilen doni

Clickoni OK/B]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
»»» Si Te Ndryshojm TOOLBAR Dhe Te Vendosim FOTO Ne Internet Explorer «««
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Ebook-s and Turiale-
Kėrce tek: