Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Roma bėn ofertė pėr Mutu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Roma bėn ofertė pėr Mutu   Tue Aug 05, 2008 7:57 am

Fiorentina ka pohuar edhe zyrtarisht se ka marrė ofertė nga Roma pėr sulmuesin rumun Adrian Mutu dhe se do ta pranojė, nėse me kėtė pajtohet edhe lojtari.

E ardhmja e Mutu nė Fiorentina ishte nė pikėpyetje gjatė gjithė verės edhe krahas pohimeve tė trajnerit Prandelli dhe agjentit tė tij se do tė nėnshkruajė marrėveshje tė re pėr klubin.

“Roma ka bėrė ofertė pėr Mutu dhe tash mbetet tė takohemi me pėrfaqėsuesit e tyre. Rregull e klubit ėshtė t’i mbajmė lojtarėt mė tė mirė, por kur janė afėr tė 30-tave dhe nėse dėshirojnė tė largohen, atėherė duhet tė mendohet oferta. Futbollisti nuk ėshtė duke u stėrvitur me ekipin pasi qė ėshtė i sėmurė”, ka thėnė drejtori sportiv i Fiorentinės Pantaleo Covino.

Thuhet se Roma ka ofruar 20 milionė euro pėr futbollistin 29-vjeēar dhe marrėveshje me pagė vjetore prej 3.2 milionė eurosh.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Roma bėn ofertė pėr Mutu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: