Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Henry: Dėshiroj vetėm tė shėnoj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Henry: Dėshiroj vetėm tė shėnoj   Tue Aug 05, 2008 7:57 am

Pavarėsisht se ka shėnuar 16 gola sezonin e kaluar te Barca, debutimi i Thierry Henry nė La Liga nuk ishte ai qė pritej, mirėpo sulmuesi ėshtė i bindur se do ta ndryshojė kėtė nė sezonin e ardhshėm.

“Mendoj vetėm tė rikthehem nė fushė dhe tė shėnoj gola. Ky ėshtė qėllimi im kryesor. Duhet tė dėshmoj se nuk jam mė i lėnduar dhe tė luaj si qendėrsulmues, edhe pse kam treguar se mund tė luaj edhe nė tė majtė”.

“Do tė presim fillimin e sezonit para se tė bėjmė krahasime. Nė nuk jemi kėtu qė ta gjykojmė njėri-tjetrin, siē bėjnė mediat. Ne jemi kėtu pėr tė luajtur mirė”, ka thėnė sulmuesi francez.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Henry: Dėshiroj vetėm tė shėnoj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: