Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Essien i mbetet besnik Chelseat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Essien i mbetet besnik Chelseat   Tue Aug 05, 2008 7:59 am

Mesfushori i Chelseat, Michael Essien, ka nėnshkruar marrėveshje tė re pesėvjeēare me klubin, sipas tė cilės ai do tė mbetet nė Londėr deri nė vitin 2013.

Ganezi ka thėnė se ardhja e trajnerit tė ri, Luiz Felipe Scolari, e ka bindur atė tė mbetet. Mesfushori erdhi nė Chelsea nga Olimpique Lyon nė vitin 2005, ndėrsa ėshtė lojtari i dyti i cili sot ka nėnshkruar marrėveshje tė re pesėvjeēare, pas portierit Petr Cech.

“Nuk jam shumė gjatė kėtu, por e di se Michael Essien ėshtė njė prej mesfushorėve mė tė mirė nė botė. Gjithmonė e kam pasur lakmi dhe ky ėshtė njė lajm i mirė pėr mua dhe pėr Chelsean”, ka thėnė Scolari.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Essien i mbetet besnik Chelseat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: