Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Raul: Reali kundėrshton Fergusonin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Raul: Reali kundėrshton Fergusonin   Tue Aug 05, 2008 8:00 am

Kapiteni i Real Madridit, Raul Gonzales, ka mendim tė kundėrt me menaxherin e Manchester United, Sir Alex Ferguson, i cili mendon se Cristiano Ronaldo do tė bėnte gabim tė madh nėse i bashkohet kampionit tė Spanjės.

Real nuk e ka fshehur kurrė dėshirėn pėr tė nėnshkruar me portugezin, i cili nė mėnyrė tė vazhdueshme ka nxitur flakėn duke refuzuar tė thotė publikisht se dėshiron tė mbetet nė Manchester.

“Real Madridi ėshtė gjėja mė e mirė qė mund t’i ndodhė dikujt. Kam qenė kėtu pėr 14 vite dhe nuk do ta ndryshoja kėtė pėr asgjė”, ka thėnė Raul.

“Ēdo klub do tė dėshironte ta ketė Ronaldon. Ai ėshtė njė prej mė tė mirėve, njė prej lojtarėve mė dredhak nė botėn e futbollit”, ka shtuar spanjolli.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Raul: Reali kundėrshton Fergusonin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: