Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Messi merr numrin 10 tė Barcelonės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Messi merr numrin 10 tė Barcelonės   Tue Aug 05, 2008 8:02 am

Mediat spanjolle kanė shkruar sot se ekipi i Barcelonės planifikon t’ia japė fanellėn me numrin 10, sulmuesit argjentinas Lionel Messi.

10-shja nė Camp Nou ishte e rezervuar pėr superyllin brazilian, Ronaldinho, por ai tashmė nuk ėshtė lojtar i Barcelnės. Sport, ka shkruar se drejtuesit e klubit seriozisht janė duke menduar se kush do ta trashėgojė numrin 10.

Spekulohet se argjentinasi Lionel Messi ėshtė mė afėr marrjes sė ish-numrit tė Ronaldinhos. Njė burim i afėrt nė Camp Nou, ka pohuar pėr gazetėn se Messi ėshtė favoriti kryesor pėr 10-shen, por kjo do tė vendoset nė fund tė pėrgatitjeve pėr sezonin e ri.

“Ende asgjė nuk ėshtė vendosur, por ėshtė mė e pranueshme nėse Messi e merr fanellėn me numrin 10, dhe jam i sigurt se tė gjithė do tė pajtohen me kėtė”, ka thėnė burimi.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Messi merr numrin 10 tė Barcelonės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: