Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Njė grup mafioz tenton tė blejė Lazion

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Njė grup mafioz tenton tė blejė Lazion   Tue Aug 05, 2008 8:02 am

Zyrtarė italian kanė pohuar sot se njė grup kriminel i organizuar ka tentuar ta blejė klubin e Lazios pėrmes personave tė tretė, duke shfrytėzuar para tė cilat janė siguruar nga dhuna.

Policia italiane ka burgosur dhjetė persona nė aksionin e quajtur “Fletėt e thyera”, nė tė cilin ka zbuluar njė grup kriminel, qė dėshironte tė ishte pronar i Lacios.

Pjesa mė e madhe e personave tė kapur janė nėnshtetas italianė, tė cilėt janė me siguri pjesė tė klanit Casalesi, por nė mes tyre ka edhe nėnshtetas tė huaj.

Nė vitin 2006, presidenti i Lazios, morri disa kėrcėnime pėr vdekje nga njė grup tifozėsh tė klubit, tė cilėt supozohet se kishin tentuar ta trembnin atė pėr t’ia shitur klubin njė grupi tė udhėhequr nga ish-lojtari dhe presidenti, Giorgio Chinaglia.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Njė grup mafioz tenton tė blejė Lazion
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: