Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Malouda pranon tė transferohet tek Roma

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Malouda pranon tė transferohet tek Roma   Tue Aug 05, 2008 8:03 am

Mediat italiane kanė pėrcjellė lajmin se Florent Malouda ėshtė pajtuar pėr tė kaluar nė radhėt e Romės dhe mbetet qė dy ekipet tė merren vesh pėr shumėn e transferimit.

Trajneri i romakėve, Luciano Spalleti e dėshiron nė radhėt e veta lojtarin e Chelseat, dhe nė tė sheh zėvendėsimin ideal pėr Amantino Mancinin, i cili kaloi nė Inter.

‘Coriere dello sport’ ka shkruar se Roma tashmė ka arritur nė kontakt me agjentin e lojtarit ndėrsa edhe Malouda ka qenė i disponuar tė transferohet nė Romė.

Por mbetet pengesa mė e vėshtirė, respektivisht marrėveshja pėr transferim nė mes dy ekipeve, Romės dhe Chelseat.

Roma dėshiron ta angazhojė lojtarin si huazim njėvjeēar me opsionin qė nė verėn e ardhshme marrėveshja e tij tė blihet nė tėrėsi.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Malouda pranon tė transferohet tek Roma
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: