Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Chelsea mohon ofertėn pėr Eto

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Chelsea mohon ofertėn pėr Eto   Tue Aug 05, 2008 8:04 am

Ekipi i Chelseat ka mohuar se ka dėrguar ofertė tek Barcelona pėr tė marrė shėrbimet e sulmuesit kamerunas, Samuel Eto’o.

27-vjeēari nuk ėshtė pjesė e planeve tė trajnerit tė ri, Josep Guardiola, dhe ėshtė nė kėrkim tė njė klubi tė ri. Dje pėr Corriere dello Sport, Eto’o deklaroi se tek ai kanė arritur shumė oferta interesante dhe atė nga Chelsea, Tottenham dhe Inter.

Blutė nga Londra kanė mohuar deklaratat e Eto’o, duke thėnė se nuk janė tė interesuar pėr lojtarin. “Mohojmė se kemi dėrguar ofertė tek Barcelona ose Eto’o”, ka thėnė zėdhėnėsi i Chelseat.

Agjenti i Eto’o, po ashtu nuk e ka hedhur poshtė mundėsinė qė lojtari tė mbetet nė Camp Nou, edhe krahas spekulimeve tė shumta pėr tė ardhmen e tij.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Chelsea mohon ofertėn pėr Eto
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: