Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Terry ende vuan nga humbja e penaltisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Terry ende vuan nga humbja e penaltisė   Tue Aug 05, 2008 8:05 am

Kapiteni i Chelseat, John Terry, ka thėnė se ai ende vuan nga humbja e tmerrshme e penaltisė nė finalen e Ligės sė Kampionėve.

“Ēdo mėngjes kur zgjohem ėshtė gjėja e parė qė mė bie nė mend. Ende mendoj pėr tė. Jam ende shumė i zhgėnjyer, por sezonin e fundi thash se jam njė njeri i madh dhe kam njė karakter tė madh dhe mė takon mua tė pėrballem me tė”, ka thėnė Terry.

Edhe portieri Petr Cech, i cili nėnshkroi kontratė tė re pesėvjeēare me blutė, ėshtė edhe njė lojtar tjetėr i Chelseat, i cili ka memorie jo tė mira, pasi qė ndihmoi Turqinė ta eliminojė Republikėn Ēeke nga Euro 2008.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Terry ende vuan nga humbja e penaltisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: