Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin?   Tue Aug 05, 2008 8:06 am

Siē shkruan sportivja spanjolle Marca, sulmuesi brazilian, aq i pėrfolur pėr largim kėtė verė, Robinho, ka arritur marrėveshje tė re pesėvjeēare me kampionin e Spanjės, Real Madridin.

Me Chelsean qė dėshironte tė harxhojė mjaft pėr tė siguruar shėrbimet e brazilianit, Reali ėshtė hedhur nė aksion dhe ka zgjidhur problemin duke i ofruar brazilianit kontratė tė re tė vlefshme 3.1 milionė euro nė vit.

Sėrish sipas Marca, Marrėveshja e re paraqet njė rritje tė bujshme tė pagės sė tij, e cila aktualisht vlen 1.75 milionė euro nė vit. Ndėrkaq, edhe vet Robinho nė njė deklaratė tė fundit ėshtė shprehur se ndjehet i lumtur nė Real Madrid.

Klubi spanjoll sė fundi nuk e ka lejuar Robinhon t’i bashkohet ekipit kombėtar brazilian, qė do tė luajė nė Olimpiadėn nė Pekin.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Robinho arrin marrėveshje tė re me Realin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: