Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milan interesohet pėr Panuccin?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Milan interesohet pėr Panuccin?   Tue Aug 05, 2008 8:08 am

Mediat italiane kanė pėrcjellė lajmin se Milani ėshtė nė pėrpjekje pėr tė angazhuar mbrojtėsin e Romės, Christian Panucci.

Siē ka shkruar “Il Messaggero”, Panucci, 35-vjeēar, sė shpejti mund tė largohet nga radhėt e Romės pėr tė kaluar tek rosonerėt, ku luajti nė periudhėn nga viti 1993 deri nė 1996.

Sipas kėsaj gazete, Milani i ka ofruar Panuccit marrėveshje dyvjeēare, ndėrsa zėvendėspresidenti i kuqezinjve, Adriano Galliani, tashmė ka rėnė nė kontakt me drejtuesit e Romės.

Marrėveshja aktuale e Panuccit skadon nė verėn e ardhshme, me tė cilėn ai do tė mbetet pa klub nė moshėn 36 vjeēare.

Transferimi nė Milan do t’i mundėsonte mbrojtėsit tė paraqitej sė paku edhe njė sezon tjetėr dhe do tė mund ta pėrfundonte karrierėn nė njė nivel tė lartė.__________________


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Milan interesohet pėr Panuccin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: