Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Wenger paralajmėrim pėr Walcott

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Wenger paralajmėrim pėr Walcott   Tue Aug 05, 2008 8:09 am

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger, e ka paralajmėruar tė riun Theo Walcott qė tė luftojė pėr vend tė rregullt nė njėmbėdhjetėshin shartuese tė topēinjve.

Walcott ėshtė zhvendosur nė Emirates nė vitin 2006 nga rrathėt e Sauthempton dhe sezonin e kaluar pati disa paraqitje impresive.

Wenger ėshtė i kėnaqur me zhvillimin e 19-vjeēarit dhe shpreson qė ai nė sezonin e ri tė luftojė pėr vend startues nė ekip.

“Theo Walcott bėri njė hap pėrpara nė sezonin e kaluar, dhe pres tė njėjtėn gjė ta bėjė edhe kėtė sezon. Vitin e kaluar pati synim tė luajė 15 deri nė 20 ndeshje, por kėtė sezon duhet tė jetė lojtar i rregull i Arsenalit”, ka thėnė Wenger.

“A mund tė fitojė vend nė pėrbėrjen e Anglisė? Kjo ėshtė ajo qė dėshiroj. Ai ka 19 vjet dhe nė kėtė periudhė duhet dukshėm tė pėrmirėsohet. Nuk shoh se ka kufizime pėr tė pėrparuar. Dua ta shoh ēdo ditė mė tė mirė”, ka shtuar trajneri francez.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Wenger paralajmėrim pėr Walcott
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: