Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cech nėnshkruan kontratė tė re me Chelasean

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Cech nėnshkruan kontratė tė re me Chelasean   Tue Aug 05, 2008 8:11 am

Portieri ēek, Peter Cech, i mbetet besnik ekipi tė Chelseat, duke nėnshkruar kontratė tė re pesėvjeēare, me anė tė sė cilės do tė mbetet nė Stamford Bridge deri nė vitin 2013.

26-vjeēari erdhi nė Chelsea nė vitin 2004 nga ekipi francez Rennes, dhe prej atėherė ka 115 paraqitje nė katėr sezone.

“Ėshtė krenari tė jesh nė njė klub si Chelsea dhe jam shumė i lumtur qė e vazhdova marrėveshjen. Chelsea ėshtė nė zemrėn time, jo vetėm pėr shkak tė bashkėlojtarėve dhe njerėzve qė punojnė kėtu, por edhe pėr shkak tė tifozėve fantastik”, ka thėnė Cech.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Cech nėnshkruan kontratė tė re me Chelasean
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: