Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CSKA Moska kėrkon Mancinin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: CSKA Moska kėrkon Mancinin   Tue Aug 05, 2008 8:11 am

Ish-trajneri i Interit, Roberto Mancini, ndoshta mund ta vazhdojė karrierėn e tij nė Rusi, me ekipin e CSKA Moskės.

Trajneri italian ėshtė i papunė qė nga maji, pasi qė u shkarkua nga presidenti i Interit, Massimo Moratti.

Televizion rus, Sport, sot ka thėnė se drejtuesit e CSKA Moskės tashmė kanė rėnė nė kontakt me Mancinin dhe i kanė ofruar mundėsi tė drejtojė kėtė klub.

Trajneri aktual i CSKA, Valeri Gazaev, tashmė ka deklaruar se nė fund tė sezonit do tė largohet nga klubi, ndėrsa sezoni i ri nė rusi fillon nė muajin mars.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
CSKA Moska kėrkon Mancinin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: