Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcelona dhe PSG interesohen pёr Gallas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Barcelona dhe PSG interesohen pёr Gallas   Tue Aug 05, 2008 8:13 am

Sipas informatave tё sotme, Barcelona dhe PSG, seriozisht janё tё interesuar pёr kapitenin e Arsenalit, Wiliam Gallas.

Josep Guardiola dёshiron ta shohё atё nё Barcelona, ku luajnё edhe dy ish-lojtarё tё tij, Thierry Henry dhe Alexadr Hleb. Guardiola mendon se Gallas ёshtё njё prej mbrojtёsve tё qendrёs mё tё mirё nё botё.

31-vjeēari pёr shkak tё viteve tё tij, do tё kushtonte rreth 5 milionё funte, qё e bёn atё atraktiv edhe pёr ekipin e Paris Saint German.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Barcelona dhe PSG interesohen pёr Gallas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: