Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pato: Me Dinhon do tё fitojmё gjithēka

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Pato: Me Dinhon do tё fitojmё gjithēka   Tue Aug 05, 2008 8:17 am

Sulmuesi i ri i Milanit, Alexandre Pato, thotё se sё bashku me bashkёvendasin e tij, Ronaldinhon, mund ta fitojё Olimpiadёn, Skudeton dhe Kupёn UEFA.

“Me kёtё ekip qё kemi mund tё fitojmё gjihtēka. Kaka dhe Ronaldinho janё lojtarё tё shkёlqyeshёm dhe do tё kenё njё rol kyē nё Milan, plus ata luajnё nё pozita tё ndryshme”, ka thёnё Pato pёr Gazzetta dello Sport.


“Ronaldinho pёlqen tё luan nё pozitat anёzore dhe ta zgjerojё lojёn, derisa Kaka e bёn tё njёjtёn, mbetet vetёm tё mё dёrgojnё topa nё qendёr dhe unё tё arrij gola. Lehtё apo???”, ka shtuar Pato.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Pato: Me Dinhon do tё fitojmё gjithēka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: