Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kompletohet transferimi i Giuly nė PSG

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Kompletohet transferimi i Giuly nė PSG   Tue Aug 05, 2008 8:22 am

Paris Saint-Germain ka kompletuar transferimin e mesfushorit tė Romės, Ludovic Giuly, pėr njė shumė tė pazbuluar.
Francezi, ka nėnshkruar kontratė tre vjeēare me klubin francez, ndėrsa pritet tė paguhet 3 milionė euro pėr kėtė periudhė. Mediat franceze mė herėt, pėrcollėn lajmin se PSG sot do tė prezantonte Ludovic Giulyn si pėrforcim tė ri, dhe kjo ndodhi.Agjenti i Guily mbrėmė deklaroi se lojtari nuk ėshtė i lumtur nė Romė dhe se planifikon tė largohet nga Italia, ndėrsa kėtė pakėnaqėsi tė francezit arriti ta shfrytėzojė PSG.


Guily erdhi nė Romė pas disa sezoneve tė shkėlqyeshme nė Barcelona, me tė cilėn fitoi edhe Ligėn e Kampionėve. PSG ėshtė edhe nė kėrkim tė Claude Makele nga Chelsea. PSG transferuan edhe mbrojtėsin Lilian Thuram nga Barcelona, por ai nuk arriti ti kalojė me sukses testet mjekėsore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Kompletohet transferimi i Giuly nė PSG
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: