Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edhe Iniesta, Xavi dhe Puyol nė Uzbekistan?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Edhe Iniesta, Xavi dhe Puyol nė Uzbekistan?   Tue Aug 05, 2008 8:23 am

Mediat spanjolle kanė pėrcjellė lajmin e se edhe tre lojtarė tė Barcelonės do tė udhėtojnė nė Uzbekistan dhe do tė jenė mysafirė tė ekipit Kuruvchi.
Sportivja spanjolle Sport, ka shkruar se Andreas Iniesta dhe Carles Puyl, janė dy emrat e ri tė Barcelonės tė cilėt gjatė disa ditėve tė ardhshme do tė udhėtojnė nė Tashkent, kryeqytetin e Uzbekistanit.

Klubi i kėtij qyteti, Kuruvchi, ka nėnshkruar njė partneritet me klubin katalunas dhe Barcelona ėshtė pajtuar qė t’i dėrgojė Iniestėn dhe Puyol si ambasadorė tė vet.

Pritet qė ata tė pėrfshihen nė disa ceremoni, tė lidhura me ndihmėn nė pėrmirėsimin e zhvillimit tė futbollit nė kėtė vend. Dyshes thuhet se do t’i bashkėngjitet edhe Xavi, i cili u zgjodh Lotjari mė i Mirė nė Euro 2008.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Edhe Iniesta, Xavi dhe Puyol nė Uzbekistan?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: