Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Torres dhe Tevez nė listėn e Barcelonės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Torres dhe Tevez nė listėn e Barcelonės   Tue Aug 05, 2008 8:24 amEl Mundo Deportivo ka shkruar se ylli i Liverpoolit, Fernando Torres, ėshtė nė listėn e pėrforcimeve tė Barcelonės pėr sezonin e ri.
Barcelona planifikon qė ta forcojė sulmin me njė emėr tė madh nga Premierliga, pas largimit tė Ronaldinhos drejt Milanit, dhe shitjes eventuale tė Samuel Eto’os.

Torres, Didier Drogba nga Chelsea dhe Carlos Tevez nga Manchester United, janė cak i interesimit tė Barcelonės.

Katalanasit ende janė duke luftuar edhe pėr tė arritur marrėveshje me Arsenalin, rreth transferimit tė sulmuesit tė Togos, Emmanuel Adebayor.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Torres dhe Tevez nė listėn e Barcelonės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: