Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Seedorf mund tė kalojė nė Juventus?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Seedorf mund tė kalojė nė Juventus?   Tue Aug 05, 2008 8:26 am


Sipas sportives Tuttosport, Clarence Seedorf mund tė largohet nga Milani pas arritjes sė mesfushorit brazilian Ronaldinho, dhe tė bėjė njė transferim befasues tek Juventus.Ronaldinho pėrfundimisht u transferua nė Milan, por njė lojtar, i cili vazhdimisht ka qenė kritik ndaj kėtij transferimi, Clarence Seedorf, mund tė largohet nga kuqezinjtė.

Megjithėse mediat italiane dje thanė se Seedorf ishte pajtuar me arritjen e brazilianit, Tuttosport sot shkruan se nė fakt nuk ėshtė ashtu, dhe ish-lojtari i Ajaxit dhe Real Madridit, seriozisht ėshtė duke menduar pėr largim nga klubi.

Sportivja italiane madje ka shkuar aq larg sa qė ka pėrmendur njė kalim tė holandezit tek rivali i Milanit, Juventusi. Juve do tė presė qė Seedorf tė bėjė hapin e parė, para se ata tė dėrgojnė ofertė zyrtare.

Milani, ndėrkaq, mund tė lejojė largimin e 32-vjeēarit, pasi qė beson se ai mund tė shkaktojė probleme nė dhomėn e zhveshjes.
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Seedorf mund tė kalojė nė Juventus?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: