Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Keane bėn ofertė pėr katėr lojtarė tė Tottenhamit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Keane bėn ofertė pėr katėr lojtarė tė Tottenhamit   Tue Aug 05, 2008 8:27 am


Menaxheri i Sunderlandit, Roy Keane, ka dėrguar ofertė tė vlefshme 23 milionė funte (29 milionė euro), pėr shėrbimet e katėr lojtarėve tė Tottenhamit.Pascal Chimbonda, Steed Malbranque, Younes Kaboul dhe Teemu Tainio, janė katėrshja e pėrzgjedhur nga Keane.

Klubi i tyre ka pranuar ofertėn e Sunderlandit, ndėrsa tash mbetet qė lojtarėt t’i pėrcaktojnė kushtet e personale me menaxherin Roy Keane.

Megjithatė, problem pėr realizimin e njė transferimi tė tillė mund tė paraqesė interesimi i Evertonit pėr Chimbondan, si dhe interesimi i Newcastlet pėr Malbranque.__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Keane bėn ofertė pėr katėr lojtarė tė Tottenhamit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Futboll :: Futboll-
Kėrce tek: