Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si ti falim NAMAZET...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Si ti falim NAMAZET...   Tue Aug 05, 2008 8:32 am

Ketu me posht e keni linkun se si duhet ti falni namazet. Pasi qe ju hapet faqja ne kendun e majt e keni Sabuhun | Dreken | Ikindin | Akshamin | Jacin, e zgjidhni njeren se cilen keni deshir ta mesoni ta falni dhe besoj se do ta kuptoni shpejt...

http://www.faljaenamazit.com/Fillim/falja.asp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Si ti falim NAMAZET...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Besimi Musliman-
Kėrce tek: