Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa   Fri Jul 04, 2008 3:08 am

Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa

Per me kthy PC tuaj nje muaj mbrapa apo me shume se nje muaj duhet me ane te kesaj metode
start>programs>accessories>system tools> system restore
pasi te klikoni system restore ju hapet nje faqe dhe pastaj klikon next tani me ane te ketyre shenjave >< e kqyre se ne qfar kohe mundesh me rikthy pc-n
por me sa e dij une pc mundesh me rikthy deri ne ate dat kur e ki formatizu mas mrami deri ne atev dat mundesh me rikthy
besoj se jam shume i kjart nese nuk keni diqka te kjart lirisht pyetni dhe jam ne gjendje me ju pergjegj per kete sen.
Kjo vlen per ata qe nuk din me rikthy ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
Si mundeni me rikthy PC tuaj nje muaj mbrapa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Ebook-s and Turiale-
Kėrce tek: