Mitrovica Forum

Forumi I mitrovicasve
 
ForumPortaliRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 CD-KEY per Windows Xp edhe Vista

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bujarmehmeti
Admin
avatar

Numri i postimeve : 325
Age : 26
Location : Mitrovica
Registration date : 26/06/2008

MesazhTitulli: CD-KEY per Windows Xp edhe Vista   Tue Jul 22, 2008 4:52 am

CD-KEY per Windows Xp edhe Vista


Te Gjith antart qe kan probleme me Aktivizim t'windowsit ju kisha lut me i orjentu ne qet tem qe mos bojn kerkesa te reja...

pe shof qe krejt po thojn po lyp me aktivizu geniune etj...
per ata qe se kan windows xp te lisencum le ta lisencojn me ket cd-key
kjo cd ju ka dhan si dhurat Kolegjeve keshtu qe nuk osht per 1 pc po osht lisenc e pa kufizume.

dhe ska lidhje pse ti e ki cd-n e xp-s mundesh me instalu me ket CD-key

Shkarko programin per me ndrru cd-key
Keyfinder


Shkarko
http://en.utilidades-utiles.com/download-keyfinder.html

Windows XP Professional CD-Key
V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J
Cito:
This version of Windows XP Pro with Service Pack 2 will not ask you to activate. It is a copy used in many colleges to teach students the installtion process of Windows XP. It is, however, a full version of XP, and it has all the extras Windows XP is known to have. This release will also allow you to log on to Microsoft.com and use Windows Update with no problem. The CD is expected to be copied multiple times. I hope you all enjoy this release and hopefully its the last release you will ever have to download.


To Use:
Burn the image using NERO.
CD is bootable.
Install as you would an original CD.


nese deshironi edhe me downloadu ketu e keni
http://www.btmon.com/Applications/Un...E.torrent.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://mhg-crew.at.ua/
 
CD-KEY per Windows Xp edhe Vista
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mitrovica Forum :: Sistemi operativ Os :: Windows-
Kėrce tek: